8 posty(ów) • • •
Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama
Strona główna DEZYNFEKCJA, DEZYNSEKCJA, DERATYZACJA DERATYZACJA Gryzonie - starsze posty do 2014 roku Krety - starsze posty do 2014 roku Krety zwalczanie ich w ogrodzie.

Krety zwalczanie ich w ogrodzie.

damianek17284 ranga: Bywa na forum

W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór produktów ułatwiających zwalczanie kretów. Znajdą tu Pańśtwo wszystko co niezbędne aby szybko i sprawnie pozbyć się kreta z ogrodu. Nasze produkty to zawsze łatwy sposób na kreta. Zachęcamy do zakupu odstraszaczy ultradźwiękowych, chemicznych, chwytaczy żywołownych oraz nowoczesnych środków biobójczych

nati2301 ranga: Stały bywalec

Jakie są domowe sposoby, aby pozbyć się kreta z naszego ogrodu???

nycka ranga: Nowy na forum

nati2301 napisał(a):
Jakie są domowe sposoby, aby pozbyć się kreta z naszego ogrodu???

podobno ludzkie włosy w kretowinie :lol:

dontcallmyname ranga: Bywa na forum

Aksamitka, bazylia, czosnek, komosa - posadzone w rzędach pomiędzy roślinami odstraszają kreta zapachem i wydzielanymi substancjami.

zbychu2123 ranga: Aktywny forumowicz

hmm... rośliny posiadające zapach no mogą odstraszyć krety ale nie koniecznie i co wtedy ?

rozalka ranga: Nowy na forum

Witam, przeglądając forum widzę, że użytkownicy podają wiele sposobów na zwalczanie kreta. Mam pytanie czy korzystaliście z tych metod które podajecie? Mam problem z kretami u siebie w ogrodzie. Chciałabym raz na zawsze się ich pozbyć. Jest tu widzę dużo porad ale chciałabym wybrać tą najskuteczniejszą. Mam nadzieję że mi pomożecie:)

mzachar77 Awatar użytkownika
ranga: Bywa na forum

damianek17284 napisał(a):
W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór produktów ułatwiających zwalczanie kretów. Znajdą tu Pańśtwo wszystko co niezbędne aby szybko i sprawnie pozbyć się kreta z ogrodu. Nasze produkty to zawsze łatwy sposób na kreta. Zachęcamy do zakupu odstraszaczy ultradźwiękowych, chemicznych, chwytaczy żywołownych oraz nowoczesnych środków biobójczych

mnogość metod i środków do zwalczania kretów jest odwrotnie proporcjonalna do ich skuteczności... nie ma złotego srodka, najważniejsze jest opracowanie strategii (na 100% nie wystarczy wbicie na srodku trawnika jednego odstraszacza ultradźwiekowego) i konsekwentne stosowanie obranych metod.
Najlepiej jednak zlecic to specjaliscie z firmy DDD

rozalka ranga: Nowy na forum

A czy orientujecie się może jaki jest koszt zwalczania tych szkodników przez specjalistów z firmy DDD?

Powróć do Krety - starsze posty do 2014 roku

Muzeum Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
Grupa DDD

Carsekt - Dezynsekcja, zwalczanie szkodnikow drewna, fumigacja

ZOSTAW KOMENTARZ: