155 posty(ów) • • •
Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama
Strona główna 2011 rok - KONKURS "ZŁOTY POST" SZKODNIK.INFO 2011 rok - Konkurs "ZŁOTY POST" www.szkodnik.info - druga edycja konkursu > TUTAJ DODAJEMY SWOJE PRACE STONKA ZIEMNIACZANA

STONKA ZIEMNIACZANA

Rozpoczęcie konkursu - 15 lutego 2011

UNREAD_POST 31 Mar 2011, 14:20
nonimi ranga: Nowy na forum

+++++++++ tyle plusów kochana dla ciebie. Bardzo lubie okrągłe liczby i cieszę się że moja odpowiedź będzie równiutko 30. I jak widze to już 30 głosik na tak:))) A propo pracy bardzo fajna i ciekawa zawiera wiele nowinek na temat stonki ziemniaczanej. Rysunek również zasługuje na wyrazy uznania ponieważ widać ile pracy włożyłaś w jego wykonanie - jestem pod wielkim wrażeniem. Ładne kolorki a i owad bardzo realistycznie wykonany

UNREAD_POST 01 Kwi 2011, 09:30
Czołgu ranga: Nowy na forum

To i ja sie przyłączam do głosowania na te prace bo mi się bardzo!!! podoba. Długo rysowałaś te prace?? Bo wyszło koncertowo. Treść artykułu również fajna.

UNREAD_POST 02 Kwi 2011, 08:06
filipkowa Awatar użytkownika
ranga: Nowy na forum

Bardzo fajnie mnie sie tak bardzo podoba ze proponuje wyrzucić biedronkę a postawić stonkę:)))).
Image
A tak na poważnie świetny rysunek i wiele info.
Mam nadzieję ze moje zdjęcie również wam się podoba.
A i jeszcze chciałam zapytac bo tak mnie artykuł zaciekawił il zyje stonka?

UNREAD_POST 03 Kwi 2011, 14:38
OSTR ranga: Nowy na forum

Wielki szacun za prace wlozona w konkurs. Mi sie podoba i wide ze innym rowniez i to chyba najwazniejsze. Najwaznijsze jest tez ze nie przynudzalas tylko ciekawie sie to czyta.
Pozdro 600 Łukasz

UNREAD_POST 04 Kwi 2011, 10:19
xymek ranga: Nowy na forum

fajoska praca mi się podoba najbardziej ze wszystkich bo jest ciekawa jak zreszta napisał kolega powyżej:). Pocztałem sobie tez komenty troche się pośmiałem - ide dzis na zakupy do stonki:P. Tak wiec masz tu moja odpowiedz za całokształt :ugeek:

UNREAD_POST 05 Kwi 2011, 09:35
Czarna ranga: Nowy na forum

bardzo fajna praca mi sie podoba rysuneczek i to bardzo. Sama chciałam wziac udział ale nie umiem tak slicznie namalowac niczego:). Widze równiez ze stonka wygrywa nad siecią biedronki:
Image
Ciekawie to opisałas i fajnie ze tyle pracy w to poszło

UNREAD_POST 07 Kwi 2011, 10:07
georgio86 ranga: Nowy na forum

wielkie brawa a wręcz powiedział bym aplauz za wykonaną pracę normalnie mozna wołać o bis. Hihi ale już nie przesadzam bo ci się główce poprzewraca od tych pochwał ( jak najbardziej zasłużonych). A tak poważnie to naprawde twoja praca jest bardzo interesująca musze przyznać że się w niej zaczytałem, mimo że ze stonką to ja mam tyle do czynienia jak piernik do wiatraka. Haha no to pożartowaliśmy troszkę:) W każdym razie podoba mi się i jestem jak najbardziej na tak. Cieszę się że włożyłas tyle pracy w napisanie tekstu oraz namalowanie pracy wiadomo samodzielność się liczy i za nią duzy plus

UNREAD_POST 07 Kwi 2011, 21:23
spartka ranga: Nowy na forum

Jejciu jak ślicznie oczu nie mog oderwac od rysunku. Czytajac komenty i twoja prace to stawiam w tej walce na twoja stonke, bidronka nie ma szans. Cikawe duzo sie dowiedziałam

UNREAD_POST 08 Kwi 2011, 11:42
krucesinxinks ranga: Nowy na forum

bardzo fajnie jak nic złoto się należy i widze ze to nie tylko moje zdanie. powiększenie stoneczki pierwsza klasa. fajnie ze tyle szczegółów zawarłas na rysunku. Ciekawia i wg mnie wszystko tak jak być powinno

UNREAD_POST 08 Kwi 2011, 21:44
Milena_Kussiuk ranga: Nowy na forum

bardzo ,,sprytna'' praca. Mam tu na myśli to że tak wiele informacji udało ci się zawrzeć w tak krótkim tekście. Po prostu jest przepełniona ciekawostkami. No i na dodatek ten własnoręcznie wykonany rysunek. Czego chcieć więcej normalnie nie ma się do czego przyczepić. Ja to bym chciała umieć tak rysować mi to nawet prosta kreska nie wychodzi. - Tak odbiegłam od tematu:) Trzymam oba kciuki bardzo mocno i cieszę się że mogłam Cię wesprzeć tą odpowiedzią w temacie.
Pozdrawiam Serdecznie
Milena Kussiuk

UNREAD_POST 08 Kwi 2011, 22:11
PannaPimpifluszka ranga: Nowy na forum

mnie tez sie podoba. Jestem ciekawa jak dlugo to pisalas. W kazdym razie wlozona praca przyniosla wymierne efekty. Oby tak dalej szlo co zieranie głosów. :))))))))))))))))))

UNREAD_POST 09 Kwi 2011, 11:41
bogumiłka ranga: Nowy na forum

Ile tych stonek na tym ziemniaczku:). Na prawde bardzo ładnie brvo. Czytając twój artykuł bardzo sie doedukowałam jesli chodzi o tgo szkodnika. Brava należą się również organizatorom i sponsorom konkursu.

UNREAD_POST 09 Kwi 2011, 17:12
remizja ranga: Nowy na forum

brawissimo ! Bella! świetna praca Musiałaś sie napracować ragazza. Uważam że takich artykułów nigdy nie za dużo, rzetelnie i dokładnie. Rysunek jest na prawde dobry kolorki mi się podobają. Powodzenia będe co jakiś czas zaglądać :lol:

UNREAD_POST 10 Kwi 2011, 20:34
kanapol ranga: Nowy na forum

bardzo fajnie czytałam wymogi i widze ze ta prace je spełnia. pomyslowo opisane oraz narysowane. orzyznaje nie zrobilabym tego lepiej. gratki

UNREAD_POST 11 Kwi 2011, 09:49
krowten ranga: Nowy na forum

bardzo ciekawie jak dla mnie bomba. Zresztą jakie by nie było to ważne że praca jest twoja a nie kopiowana jak co niektóre. bardzo fajnie to ci wyszło.b Jestem pod wrażeniem trzymaj się cieplutko bede tu zaglądac bo wiele ciekawych info można tu znaleźć

UNREAD_POST 13 Kwi 2011, 07:15
Żsneta ranga: Nowy na forum

A propos tematu:

dużą rozrodczość (samica wytwarza ok. 800 jaj)
szybką ekspansję (w czasie jednego sezonu może przemieszczać się do 150 km)
barwy odstraszające (żółto – czarne ubarwienie osobników dorosłych i czerwone kolory larw informują potencjalne drapieżniki o swoich trujących właściwościach)
małą wrażliwość na środki owadobójcze
szeroki zakres tolerancji temperaturowej (znosi temperatury bliskie 0°C – zimuje w glebie np. w korytarzach kretów, nawet na głębokości 90cm)

Ogólnie oceniajac Twój tekst nalezy powiedziec ze jest bardzo wartościowy merytorycznie. Duzy plusikza wysiłyek i samodzielnosc

UNREAD_POST 13 Kwi 2011, 14:03
koliberek ranga: Nowy na forum

jestem mile zaskoczona ze o stonce mozna napisac tak fajny artykuł. wielkie brawa za inicjatywe. zycze wygranej to chyba tyle z mojej strony powodzenia

UNREAD_POST 13 Kwi 2011, 16:44
tepiciel ranga: Nowy na forum

widze ze jestes w czołówce i w zasadzie nie ma sie co dziwic. Praca jest chyba najlepsza ze wszystkich. w takim razie nic nie pozostaje jak tylko trzymac baaardzo mocno kciuki i walczyc dalej o nagrode

UNREAD_POST 13 Kwi 2011, 18:07
Mixer ranga: Nowy na forum

Świetnie zrobione. Brawo za fatyge mam nadzieje że będe czytała więcej takich prac. Nie myślałaś żeby pisać artykuły na strony? bo na prawde bardzo fajnie ci to wyszło

UNREAD_POST 13 Kwi 2011, 22:37
Diego ranga: Nowy na forum

fajnie fajnie i jeszcze raz fajnie. ciekawie opisany szkodnik. Rysunek tez nie zły pogratulowac chęci. mocno trzymam kciuki. dodam jeszcze ze spokojnie tu u ciebie pod praca

UNREAD_POST 13 Kwi 2011, 22:54
Dżaki ranga: Nowy na forum

Siemanko wszystkim komentującym ten wpis i oczywiście szanownej autorce, której należą się szczere pochwały za włożona pracę. Tak myślę co ja ci tu mogę więcej napisać więcej oryginalnego czegoś co nie zostało jeszcze powiedziane. To ze jest ciekawie ładnie pięknie już słyszałaś ale że jest wręcz the best to chyba nie więc kumpel Dżaki właśnie ci to mówi trzymam kciuki do usłyszenia

UNREAD_POST 14 Kwi 2011, 10:33
blablue ranga: Nowy na forum

ardzo ładnie czytałam to z bratem i dużo się dowiedzielismy a przeciez to jest najważniejsze. bardzo dokładnie narysowałas stonke. Ja bym tak nie umiała. powodzenia

UNREAD_POST 14 Kwi 2011, 12:23
luiza87 ranga: Nowy na forum

ciekawie i przede wszystkim rysunk przesliczny. Mi te informacje ktore zawarłas w zupełnosci wystarcza. Faktycznie tak jak ktos juz napisał nic dodac nic ujac. miło sie czytało

UNREAD_POST 14 Kwi 2011, 21:28
dzizik ranga: Nowy na forum

bardzo ciekawe czegos takiego własnie szukałem na lekcje biologii bardzo mi pomogłas.:)
Więc i ja pomoge tobie wspierajac cie tymi trzema zdaniami.
A dodam jeszcze ze rysunek rewelacyjny nic dodac nic ujac 8-)

UNREAD_POST 14 Kwi 2011, 22:17
Rozalja ranga: Nowy na forum

Kapitalna robota rysunek dokładny i szczegółowy. wAarto powiedziec równiez ze wiele cennych informacji zawarłas w tekscie. wszystko dokładnie i przystepnie opisane. Bardzo mi sie podoba Duzy plus

UNREAD_POST 15 Kwi 2011, 07:17
julka1990calusek ranga: Nowy na forum

Jesten na tak bardzo udana praca konkursowa a przeczytałem wszystkie. T praca wydała mi sie najlepsza bo jest ciekawa i interesujaca. Na rysunek az miło popatrzeć, gratuluje talentu

UNREAD_POST 15 Kwi 2011, 08:13
tesli ranga: Nowy na forum

Licze na to ze staniesz na podium bo rote odwaliłas nieziemską. musiałas si bardzo napracowac. no ale mi sie podoba no i po ilosci komentów widze ze innym tez. A rysunek niesamowity

UNREAD_POST 15 Kwi 2011, 11:11
elmo Awatar użytkownika
ranga: Nowy na forum

;) fajnie jak dla mnie rewelacyjnie wszystkie wymnogi konkursu spełniłas. pełne informacje i oczywiscie własnorecznie wykonany rysunek który jest fantastyczny. Nic tylko zbierac głosy i czekac na rozwiazanie. Ja w kazdym razie jestem jak najbardziej za toba i z całej siły trzymam kciuki za cieie i twoja stonke

UNREAD_POST 15 Kwi 2011, 14:02
Filiżanka ranga: Nowy na forum

Zgadzam sie z elmo bardzo fajne mi tez na przyrodzie Pani nauczycielka kazała napisac notatke o szkodniku roslin uprawnych. Pozwolisz ze skozystam z twojej pracy a w zamian pozostawie tu swój głosik na ciebie. :D Taka wymiana ja tobie ty mi. A tak na marginesie musze ci w tajemnicy powiedziec ze bardzo ładni rysujesz

UNREAD_POST 15 Kwi 2011, 19:44
Marysia16 ranga: Nowy na forum

ja jestem bardzo zadowolona bo znalazłam potrzebne info. gratki za fatyge no i piekny rysunek ciesze sie ze poswiecilas tyle pracy na ten artykuł było warto. miałas fajny pomysł na te powiekszenie bo uzyskalas ciekawy efekt

UNREAD_POST 16 Kwi 2011, 10:26
Barb ranga: Nowy na forum

/Gdyby był przycisk LUBIE TO na pewno bez najmniejszych oporów bym go nacisnęła. Masz moje stu procetowe poparcie za wysiłek włożony w wyszukani informacji i stworzenie z tego jednej spójnej całości. Nie mogę przemilczec równiez doskonałego rysunku, który przykłówa wzrok

UNREAD_POST 16 Kwi 2011, 11:47
Lazy ranga: Nowy na forum

?Bardzo pomysłowo wg mnie jak najbardziej zasługujesz na nagrode. Mi sie podoba rysuek i ilosc zawartych informacji. Fajnie sie czyta artykuły w które ktos włozył tyle pracy

UNREAD_POST 16 Kwi 2011, 15:14
jaś ranga: Nowy na forum

mi sie podoba Twoja praca jestem ciekawa jak długo rysowalas ten piekny rysunek. Widac ze sie napracowałaś no ale warto było. za wysiłek masz mój głos trzymam za ciebie kciuki

UNREAD_POST 17 Kwi 2011, 08:11
ania21 ranga: Nowy na forum

no no no wykazałes się praca bardzo fajna przynajmniej moim zdaniem. Rysunek równiez bardzo ładny ciekawy efkt otrzymałas przez powiekszenie stonki - bardzo pomysłowo. Ja ci moge jeszcze zyczyc powodzenia bardzo fajnie

UNREAD_POST 17 Kwi 2011, 11:47
Joanna_Kaczmerek ranga: Nowy na forum

Ciekawie mi sie podoba i za całokształt dostajesz ode mnie szalona emotke. Tzn zeby nie było artykuł i zdjęci pierwsza klasa. musiałas sie napracować nad ta praca konkursowa.
Image

UNREAD_POST 17 Kwi 2011, 19:32
halminton ranga: Nowy na forum

Fajny opis z fajnym rysunkiem!! Stonka niczego sobie!!Jak dla mnie bardzo fajna praca.. życze powodzenia z całego serca

ps buhaha fajna emotka

UNREAD_POST 18 Kwi 2011, 10:58
pianista ranga: Nowy na forum

Ja jak koleżanka wyżej LUBIE TO :D a tak wracajac do tematu mam napisać co mi sie podoba w twojej pracy. No wzrok przykuwa cudowny rysunek, piękne kolory no i oczywiście realizm wykonania, liczba szczegółów. Jeśli chodzi o artykuł to jest wręcz napakowany wszelkiego rodzaju informacjami. Całość opisano w bardzo ciekawy oraz przystępny sposób, nie jest to kolejna notka z encyklopedii PWN tylko praca naprawde zwracająca na siebie uwagę.

UNREAD_POST 24 Kwi 2011, 09:08
A.R.Karwowski Awatar użytkownika
ranga: SPECJALISTA DDD

Miejscowość: GOSTYNIN

UWAGA REGULAMIN !!!!!!
Zawracam uwage wszystkim uczestnikom forum dodajacym posty opiniujace prace konkursowe na punkt 3 regulamniu konkursu :
3
O zajętym miejscu decyduje ilość pozytywnych komentarzy (opcja ODPOWIEDZ).
Akceptowane będą komentarze, które zawierają co najmniej 3 zdania (należy rozumieć to jako pełną wypowiedź) uzasadniające dlaczego dana praca nam się podoba. Istnieje możliwość dodawania kilku komentarzy przez jednego użytkownika. Akceptowany będzie jednakże tylko pierwszy komentarz danego użytkownika (decyduje w tym przypadku data dodania komentarza).

PATRZAC NA KOMENTARZE WIELE Z NICH JEST PO PROSTU NIEWAZNYCH ,
SZKODA WSZYCH GLOSOW JESLI NIE OPISZECIE DLACZEGO..
pozdr wszystkich uczestnikow

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 16:02
dulutka ranga: Nowy na forum

podoba mi sie bo jest najzwyczajniej na swiecie ciekawy.
widze rowniez ze wlozylas duzo pracy w artykul.
naprawde czyta sie to jednym tchem duzo informacji istotnych w opisie tego gatunku

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 16:15
prostamolek ranga: Nowy na forum

postaram sie dostosowac do wymogów komentarza:
no wiec praca podoba mi sie najbardziej poniewaz ma najładniejszy samodzielnie wykonany rysunek. Ponadto artykuł jest ciekawy i zawiera wszelkie informacje na temat tego szkodnika.podoba mi sie równiez dla tego ponieważ bardzo wzbogaciła moją dotychczasowa wiedze na temat stonek. Pozdrawiam ciesze sie ze mogłam pomóc

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 16:23
rarzen ranga: Nowy na forum

a mi sie w Twojej pracy najbardziej ze wszystkiego podoba rysunek. Dodatkowo chaciałabym się nie zgodzic z osobami wypowiadającymi sie w innych pracach ze stwierdzeniam ze łatwiej jest narysować niż sfotografować. Uważam że ilośc włożonej pracy sie liczy a tu widać że włożyłaś jej naprawde ogromne ilości i jak najbardziej zasługujesz na mój głos. Moge dodać tak jak powiedział mój przedmówca ze praca jest naprawde wartościowa merytorycznie

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 18:23
radio ranga: Nowy na forum

mi ta praca sie baaardzo podoba bo jest bardzo interesujaca musze przyznac ze bardzo mnie wciagneła. Równiez rysunek bardzo staranny co przypadło mi do gustu. przyjmniesie czytało i trzymam kciuki

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 19:44
luizartsa ranga: Nowy na forum

rysunek bardzo fajny u mnie zaskarbił sobie moją przychylnośc tym że rysunek jest bardzo schludny.
Dodatkowo użyłaś bardzo fajnych srodków artystycznych przedstawiając te stoneczkę.
Jeśli chodzi zaś o opis jest wykonany dokładnie wczystko jest czytelne i przejżyste.
Bardzo ale to bardzo mi się podoba

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 20:47
skamandrytka ranga: Nowy na forum

mi tez sie podba praca bo ma pełny wymagany opis zgodny z regulaminem. Rysunek jest tez fajniutki dokladnie pokazuje stonke. ciesze sie ze tyle pracy wlozylas w ten konkurs

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 21:23
zmijoszponiasty ranga: Nowy na forum

Mam nadzieje że nie musze pisać ta praca podobała mi się bo:..... (ale jeśli tak to zapraszam do lektury):D

Ale wracając do tematu wielki szacun za wysiłek odwalilas kawał dobrej roboty w tak ciekawy sposób opisując żuka kanadyjskiego (jak sie przedchwilą zresztą dowiedziałem. Gratki za talent plastyczny rysunek jest naprawde imponujący ja to nawet równego koła nie narysuje bez cyrkla - nie zmarnuj talentu:)) By skwitować temat i zakończyć moją pełną regulaminową i trzyzdaniową wypowiedz na temat tej pracy (hihi) musze na końcu dodać że wie wykazałaś i widze ze poświęciłaś na wykonanie tego sporo czasu i nie ma co ukrywać że wyszło ci to pierwszorzędnie poprostu niec dodać nic ująć. I jeszcze rzyczę sobie i innym internautą czytania tak wartościowych artykułów

UNREAD_POST 27 Kwi 2011, 21:40
szewerba ranga: Nowy na forum

:D :lol: Bardzo oryginalna praca a przecvzytałem wszystkie A ta spodobała mi sie najbardziej bo dowiedzialem się z niej najwięcej. Rysunek jest bardzo fajny kształty kolory od razu wiadomo o co chodzi więc na realizm masz u mnie plusa no i oczywiście. I co najważniejsze wszystko samodzielnie wykonane. Wg mnie najlepiej i najdokładniej wykonane zadanie konkursowe.

UNREAD_POST 01 Maj 2011, 20:18
buldoryl ranga: Nowy na forum

Jak najbardziej jestem na tak!!!
Twoj opis jest bardzo rzeczowy, z przyjemnością go przeczytałam.
ciekawy obrazek lubie staranne prace i wszystko sie u ciebie kleji w całosc

UNREAD_POST 01 Maj 2011, 20:28
atomka ranga: Nowy na forum

fajoska praca moje serce skradł rysunek poprostu majstersztyk nic dodac nic ująć. Teks tak napisał kolega bardzo rzeczowy. trzymam kciuki bo praca jest najlepsza powaznie.

UNREAD_POST 01 Maj 2011, 20:31
skoczna ranga: Nowy na forum

plastic fantastic a tak na powaznie bardzo fajnie. mi podob sie to ze czytajac mnie nie znudziło i ze sie wiele dowiedziałam. sama to niewidziałabym co jeszcze dodac wiec temat wyczerpałas w 100 procentach. popieram twoja prace

UNREAD_POST 01 Maj 2011, 20:33
clover ranga: Nowy na forum

ciekawie a to chyba najwazniejsze znalazłam to czego potrzebowałam do notatki o tym szkodniku. a najbardziej to mi sie stoneczka na rysunku podoba jak prawdziwa az ciezko rozróznic czy to nie real foto:) ale powaznie ptaca number one. co tu jeszcze dodac cieszko komentowac ideał ciekawie i wyczerpujaco

Następna

Powróć do 2011 rok - Konkurs "ZŁOTY POST" www.szkodnik.info - druga edycja konkursu > TUTAJ DODAJEMY SWOJE PRACE

Muzeum Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
Grupa DDD

Carsekt - Dezynsekcja, zwalczanie szkodnikow drewna, fumigacja

ZOSTAW KOMENTARZ: